Noclegi w Chęcinach

Noclegi w Chęcinach można wynająć pokoje w 2, 3, 4 – osobowe w Gospodarstwach Agroturystycznych albo apartament 6 – osobowy w  hotelu typu Zajazd.
W gospodarstwach agroturystycznych oprócz noclegu możemy mieć możliwość skorzystania z pralki, deski do prasowania, żelazka, kuchni.
Goście mają możliwość wypożyczenia rowerów jednoosobowych, tandemów, skuterów, sprzętu rekreacyjnego.  Do dyspozycji gości w Agroturystyce jest: kort tenisowy, boisko, stół ping – pong,  piłkarzyki, Melexy.

Jako gość Gospodarstwa Agroturystycznego możemy skorzystać z usług przewodnika turystycznego, jazdy konnej, posiłków, wyposażenia dla rodzin z dziećmi.
Apartament 6 – osobowy jest z widokiem na Zamek Królewski. Skład pomieszczeń to duży i mały pokój z widokiem na miasto, 2 łazienki w tym jedna z prysznicem. Są one jasne i przestrzenne. Dodatkowo ogród.
Bazy noclegowe typu Agropodzamcze mają do dyspozycji gości  pokoje z łazienkami i TV, kuchnię, kort tenisowy, basen, boisko, rowery.
Noclegi można zorganizować sobie na polu namiotowym, biwakowym ze swobodnym  dostępem do wiaty, miejsca na ognisko.
Wszyscy właściciele oferujący noclegi w miejscowości Chęcin umożliwiają swoim gościom dostęp do internetu i tolerują zwierzęta domowe.

Cześć jestem Aneta! Jestem zapaloną pasjonatką podróży. Znajdziesz tutaj wiele ciekawostek z moich zagranicznych wakacji. Zapraszam do śledzenia mojego serwisu i komentowania 🙂

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej: